Seria Płynę do brzegu

Czym jest seria "Płynę do brzegu"? 

"Płynę do brzegu" to seria zabawnych wywiadów "na luzie" z ludźmi związanymi ze sportami wodnymi. 25 pytań jak 25 metrów - tyle ile wynosi długość krótkiego basenu.

Chcemy, aby osoby związane ze sportami wodnymi, a szczególnie z pływaniem, otrzymały odpowiednią atencję i miały odpowiednią rozpoznawalność, adekwatną do ciężkiej pracy włożonej w to, aby otrzymać tak dobre wyniki!

Kliknij tutaj, aby przejść na playlistę w kanale W Wodzie Company na platformie YouTube, gdzie przedstawione są wywiady z serii "Płynę do brzegu".

Przykładowy odcinek - E05 - Paulina Peda - rekordzistka Polski na 100m stylem grzbietowym

W piątym odcinku mamy przyjemność gościć Paulinę Pedę - multimedalistkę Mistrzostw Polski, świeżo upieczoną finalistkę Mistrzostw Europy. Specjalistkę stylu grzbietowego i motylkowego.

Paulina - zawsze uśmiechnięta, zawsze pełna pozytywnej energii i zawsze opalona. Jaka jest na co dzień, na co wydaje najwięcej pieniędzy, co lubi a co wywołuje u niej łzy - odpowiedzi na te pytania i wiele więcej "smaczków" na temat Pauliny w naszym najnowszym odcinku! Nie zapomnij wbić na profil Pauliny i obserwować ją oraz wspierać: 

➡ IG: https://www.instagram.com/paulinapeda/

 ➡ Zdjęcie: https://www.instagram.com/kamciography/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl